Strona główna O nas Członkowie Produkty i usługi Publikacje Współpraca Prawo O stali Dla prasy

Użytkownik
Logowanie
Szukaj w serwisie
Kontakt


HIPH - aktualności

Projekt Innostal -uruchomienie elektronicznego systemu składania wniosków   (2017-10-09)
9 października uruchomiony został system informatyczny zgłaszania wniosków programu INNOSTAL lsi.ncbr.gov.pl. Wnioski zgłaszać można do 8 grudnia do godziny 16:00.

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw   (2017-09-04)
W październiku (18-20) po raz siódmy przedstawiciele nauki, biznesu i samorządu spotkają się w stolicy Śląska podczas największego w Europie wydarzenia poświęconego firmom sektora MŚP. Trzydniowy cykl debat, spotkań, warsztatów i wydarzeń towarzyszących jak co roku przyciąga do Katowic tysiące gości z całej Polski, Europy i z dalszych zakątków świata.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, a wszystko, co należy zrobić, aby zagwarantować sobie miejsce, to kliknąć w TEN LINK i wypełnić formularz, zaznaczając sesje i warsztaty, w których chce się uczestniczyć.

III Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2017   (2017-09-04)
Już po raz trzeci Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy.

Ogłoszenie drugiego konkursu programu INNOSTAL   (2017-08-08)
Na stronie NCBR został ogłoszony drugi konkurs na dofinansowanie projektów Programu Sektorowego INNOSTAL. Wszelkie potrzebne materiały dostępne są na stronie poświęconej konkursowi.

Podsumowanie I konkursu programu INNOSTAL   (2017-07-03)
Na stronie NCBR zamieszczone zostało podsumowanie I konkursu programu sektorowego INNOSTAL.

Drugi konkurs programu INNOSTAL   (2017-07-03)
Na stronie internetowej Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój został zamieszczony harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie na 2017 rok (aktualizacja z 6 czerwca) z datami II konkursu w programie INNOSTAL.

Zamknięte systemy dystrybucyjne (DSR)   (2017-05-15)
Zarządzanie popytem na energię (Demand Side Response - DSR) może odegrać w bilansowaniu polskiego systemu elektroenergetycznego większą rolę niż dotychczas.
8 maja 2017 r. dostaliśmy informację, że PSE otwarło przetarg na DSR i wszystkie firmy (w tym również niektórzy nasi członkowie), które złożyły wnioski dotyczace tej oferty zostały zakwalifikowane.

» starsze


Strona główna | O nas | Czł‚onkowie | Produkty i usł‚ugi | Publikacje | Współ‚praca | Prawo | O stali | Dla prasy
© 2005 StalPort@l s.c. All rights reserved.